KONTAKT

 

Olen õppinud nahakunstnikuks Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja hiljem täiendanud end Tartu Ülikoolis kultuuriväärtuste säilitamise erialal. Minu tööks on olnud restaureerimine ja säilitamine. Kokkupuude eriliste ja ajaloolise väärtusega esemetega on kindlasti minu loomingut mõjutanud – olnud inspiratsiooniallikaks ning pannud erilist tähelepanu pöörama materjalidele, mida kasutan.

Käsitööga tegelemine pakub mulle suurt rõõmu ja veelgi suurem on rõõm sellest, kui iga valminud ese jõuab just selle õige inimeseni. Eelistan naturaalseid materjale, sest soovin, et minu loodud esemed oleksid vastupidavad ja rõõmustaksid oma uusi omanikke pikka aega.

Kõige sagedamini kasutan oma töödes nahka, paberit ja tekstiili. Valmistan nahast kotte, taskuid ja muid aksessuaare ning paberist köiteid, albumeid ja postkaarte. Kõige südamelähedasem on mulle aga kangakudumine. Telgede taga valmivad puuvillased vaibad, villased pleedid ja sallid, linased kardinad.

Rahulikud toonid, tagasihoidlik dekoor, naturaalsed materjalid ning kvaliteetne teostus on märksõnad, mis minu tooteid iseloomustavad.

Minuga saab ühendust aadressil reetrandoja@gmail.com või telefonil +372 50 63 700.

 

 

Advertisements